Gümsan Global


Gümrük Müşavirliği ve Lojistik Hiz. LTD. ŞTİ.

Hizmet verdiğimiz tüm alanlarda, konusunda uzman yetkili personellerimiz tarafından iş takibi yapılmaktadır. Personellerimiz hem müşterilerimiz ile hem de şirket yöneticilerimiz ile sürekli irtibat halinde kalarak en hızlı ve doğru hizmeti verebilmek için çalışmalarını sürdürmektedirler.

Hakkımızda

2019 yılında Mersinde kurulan Gümsan Global Gümrük Müşavirliği şuan 20 kişiye yakın kadrosu ile hizmet vermektedir. Kadro yapısını her geçen yıl faaliyet alanlarında yeterli deneyime sahip yeni personeller ekleyerek büyümeye devam etmektedir.

İş takiplerimizde önceliğimiz çalışanlarımızın sağlığı ve güvenliğinin yanı sıra çalışan memnuniyetine de ayrıca önem veren kurumsal bir firmadır. Çalışan memnuniyeti ile birlikte müşteri memnuniyetine de ayrıca önem veren, müşterisinin hakkını sonuna kadar koruyan ve kollayan hizmet anlayışımız ile gelecek yıllara daha emin adımlarla ilerlemekteyiz...

Vizyonumuz

Şu anki misyonumuz olan hizmette kalite ve müşteri memnuniyetini var olduğumuz sürece korumak olup “Gümrük Müşavirliği” dolaylı temsil sıfatımızla gümrük işlerinizi teknolojinin sunduğu en son donanım ve bize tanıdığı iletişim gücü sayesinde, her aşamada takip ederek sizlere güvenli bir hizmet sunmaktır. Ayrıca, sorumluluklarımızın bilincinde olarak ithalat ihracat fark etmeksizin yapılacak işlerin ön hazırlık, uygulama ve takip aşamalarını özel ve tüzel kişiler nezdinde temsil etmek ve bu temsil gücünü başta hukuken ve Türkiye’nin dört bir yanında muhafaza etmek olduğunu açıklamaktan onur duyarız.

Misyonumuz

Gümsan Global Gümrük Müşavirliği olarak “Gümrük Müşavirliği” dolaylı temsil sıfatıyla gümrük işlerinizin gerek ithalat gerekse ihracat bazında anlık teknolojik uygulamalarla çıkıştan varışa dek ön hazırlık, uygulama ve takip aşamalarını gerçekleştirme ve mümkün olan en kısa sürede tüm hukuki işlemlerle birlikte sağlıklı bir biçimde sonuçlandırmaktır. Kurulduğumuz günden bugüne giderek büyüyen hacmimiz sayesinde Türkiye’nin her noktasında hizmet kalitemizin tüm birimlerce benimsendiğini ve vizyonumuza ulaşmak adına bundan taviz vermediğimizi bildirmekten mutluluk duyarız.


Referanslarımız